O nas

Usługi PPOŻ i zabezpieczenia przeciwpożarowe

Safety Power jest  firmą zajmującą się szeroko pojętym bezpieczeństwem. Zapewniamy usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych a także szkoleń przeciwpożarowych i pierwszej pomocy. Największym atutem jest fakt, że praca którą wykonujemy jest jednocześnie naszą pasją.

Zespół tworzy kadra inżynierów i techników pożarnictwa. Naszym priorytetem jest zapewnienie ochrony ludzi i mienia przed pożarami oraz innymi zagrożeniami. Nasi specjaliści doradzą Państwu w kwestii doboru urządzeń  i systemów przeciwpożarowych. W zależności od potrzeb wybierzemy dla Państwa rozwiązania, które spełnią wymogi prawne a także nie będą trudne do zrealizowanie ze względów finansowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Safety Power?

Współpraca z naszą firmą gwarantuje:

 • Kompleksowe usługi przeciwpożarowe
 • Profesjonale doradztwo z zakresu ochrony przeciwpożarowej
 • Rzetelność realizowanych zleceń
 • Terminowość wykonywanych usług
 • Indywidualne podejście do klienta

Dlaczego warto skorzystać z oferty Safety Power ?

Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru w miejscach najbardziej na to narażonych. Pomagamy przy wyborze urządzeń i rozwiązań przeciwpożarowych. Zajmujemy się także m.in. przegląd klap dymowych, hydrantów i gaśnic. Funkcjonujemy dla naszych klientów, dlatego zawsze staramy się dokładnie poznać Państwa oczekiwania, a dopiero później wyszukujemy i proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania i strategie przeciwpożarowe. Tym, co wyróżnia nas spośród firm oferujących podobny zakres usług, jest rzetelność i terminowość – wspólnymi siłami staramy się zapewnić klientom najlepszą obsługę.

Systemy wentylacji pożarowej – podstawa bezpiecznej ewakuacji

Oferujemy doradztwo przy projektowaniu i wyborze części systemów wentylacji pożarowej. System wentylacji pożarowej jest jednym z najważniejszych elementów instalacji bezpieczeństwa pożarowego, który instaluje się w budynkach użytkowych. Głównym celem montowania systemu w obiektach mieszkalnych i przemysłowych jest zabezpieczenie możliwości ewakuacji. Dzięki niemu możliwe jest wydzielenie stref wolnych od dymu, co często okazuje się decydujące dla bezpiecznego opuszczenia płonącego budynku.

Przegląd klap dymowych i gaśnic – upewnij się, że wszystko jest w porządku

Do szerokiego zakresu naszych działań możemy zaliczyć także przegląd klap dymowych, przegląd hydrantów i przegląd gaśnic. Regularne sprawdzanie najważniejszych elementów zapewniających bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie budynku jest bardzo istotne i niejednokrotnie pozwala na uniknięcie zajścia tragicznych w skutkach wydarzeń.

Nasi eksperci dokładnie sprawdzą systemy przeciwpożarowe i doradzą, co należy zrobić, jeżeli zostanie wykryty jakikolwiek problem. Gaśnice to narzędzia, które są jako pierwsze wykorzystywane do ugaszenia pożaru, dlatego ważne jest zadbanie o ich kontrolę. Legalizacja gaśnic daje pewność, że znajdujące się w budynku lub jego obszarze gaśnice są w odpowiednim stanie.

Sygnalizacja pożarowa i systemy alarmowe – zmniejszenie zagrożenia podczas pożaru

Sygnalizacja pożarowa może niekiedy uratować ludzkie życie. Pożary, szczególnie w miejscach, w których znajdują się przedmioty i materiały mogące przyspieszyć rozprzestrzenianie się ognia, są bardzo niebezpieczne. Sposobem na sprawdzenie, czy obiekt jest bezpieczny do funkcjonowania jest analiza bezpieczeństwa pożarowego budynku.

Nasz zespół przygotowuje profesjonalne raporty wykazujące obszary, w których obiekt przygotowany jest w odpowiedni sposób oraz obszary wymagające zastosowania nowych rozwiązań. Mogą to być np. sygnalizacja pożarowa lub system sygnalizacji pożaru sap.

Praktyczne sposoby wykrywania pożaru, które ułatwiają np. czujki pożarowe, dają możliwość szybkiego zareagowania i zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się ognia. System oddymiania i system wykrywania pożaru dają mieszkańcom, pracownikom i wszystkim osobom przebywającym w budynku, w którym wybuchł pożar na sprawną ewakuację i szybie wezwanie straży pożarnej, która następnie zajmie się zażegnaniem sytuacji kryzysowej. System alarmu pożaru to specjalistyczna instalacja mogąca być zaprojektowana i zainstalowana jedynie przez ekspertów.

Safety Power – eksperci w swojej branży

Nasz zespół to ludzie z pasją, dla których dbanie o bezpieczeństwo innych to misja i powołanie. Poza wspomnianymi przez nas wcześniej usługami oferujemy także:

 • Montaż systemów detekcji gazu
 • Ocenę zagrożenia wybuchem
 • Audyt przeciwpożarowy budynku
 • Przeprowadzenie próbnej ewakuacji
 • Oznakowanie ewakuacyjne budynków
 • Szkolenia przeciwpożarowe i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie utrzymując przy tym konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkie osoby, którym zależy na bezpieczeństwie użytkowanych budynków.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.